0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
AJAKIRJADVÕITJADE-AJAKIRJAD

KROONIKA + KODU-ERI

Sulge
Kroonika + Kodu-eri pakett

Ajakiri Kroonika on Eesti mahukaim ja suurima lugejaskonnaga meelelahutusajakiri, mis ilmub igal reedel. Kroonika pajatab elu säravast poolest – Eesti ja välismaiste staaride elust ning tegemistest.
Kroonika sisaldab ka teleajakirja Nädal põhjalikult kommenteeritud telekavasid, kaadritagust elu ja põnevaid lugusid telestaaridest. Kroonika+Nädalaga aega veetes võib kasvõi üheks õhtuks olla kõige keskmes – püsida kursis tuntud eesti inimeste tegemistega, reisida seiklusrohkelt mööda maailma, veeta aega glamuurses pulmas, esietendusel või väärikal vastuvõtul. 

Kroonika Kodu-eri ilmub 4 korda aastas (märtsis, juunis, septembris ja novembris). Kroonika Kodu-eri näitab kuulsuste kodusid nii meil kui välismaal, kirjutatakse hobidest, lemmikroogadest jne. Kroonika Kodu-eri on võimalik tellida vaid paketina, st koos ajakirjaga Kroonika.

Kroonika Kodu-eri kaanehind on 1,99 €.
Veebileht www.kroonika.ee

KROONIKA KODU-ERI

KROONIKA

TAVALINE TELLIMUS  
Tellimisperiood Hind poes Meie hind Sinu võit
E-ARVE PÜSIMAKSEKORRALDUS  
Tellimisperiood Hind poes Meie hind Sinu võit
Vali sobiv tellimisperiood ja vajuta Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi

Tellimisinfo

  • Täna tellides ja makstes algab tellimisperiood 19.veebruar 2016.
  • E-arve püsimaksekorralduse puhul on tellimisperiood tähtajatu, püsimaksekorraldust saab lõpetada pangas.
  • E-arve püsimaksekorralduse veerus „Hind poes“ arvutamise aluseks on nädalakirja keskmine ilmumiskord ühes kalendrikuus, mis on korrutatud kaanehinnaga.

TEISED SOODSAD PAKKUMISED

Kodukiri

KODUKIRI

Kodukiri on koduteemaline ajakiri, mille esimene number ilmus 1992. aasta sügisel. Kodukiri innustab oma lugejaid kodukaunistamisel...

Vaata lisaks ja telli >
Tervis Pluss

TERVIS PLUSS

Tervis Pluss toob igal kuul sinuni Eesti parimate spetsialistide nipid ja nõuanded: kuidas püsida tervena, õigesti treenida,...

Vaata lisaks ja telli >