0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
AJAKIRJADVÕITJADE-AJAKIRJAD

ANNE & STIIL

Anne & Stiil sündis kahe Eesti populaarse naisteajakirja, Anne (alustas ilmumist 1996) ja Stiili (alustas ilmumist 1991) ühendamise tulemusena. Esimene number ilmus septembris 2009.
Anne & Stiili eesmärk on koondada ühte ajakirja mõlema väljaande tugevaimad küljed, pakkudes seeläbi lugejatele senisest veelgi mahukamat ja sisukamat naisteajakirja.
Anne & Stiil on ajakiri moodsale naisele, kes soovib seda kõike: nauditavat tööd, õnnelikku pereelu, stiilset kodu, aega veiniõhtute jaoks ja loomulikult ka superšikke kontsi, millel aeg-ajalt muljet avaldada!
See on isiklik ajakiri, mis pakub arendavat ja nautimisväärset lugemist ning jagab inspiratsiooni paremaks, aeglasemaks, tervislikumaks ja õnnelikumaks eluks.
Anne & Stiil usub, et lugeja armastus moe ja ilu vastu ei välista ka huvi sügavamate teemade - isikliku arengu, sotsiaalse vastutuse ja pereelu - vastu, ning loomulikult ka vastupidi.
Ajakiri hakkas ilmuma 2009. aasta septembris, kui ühendati ajakirjad Anne ja Stiil. Uues väljaandes on ühendatud selle eellaste tugevaimad küljed - Annest leiti inspiratsiooni suhte- ja probleemlugudest, Stiilist võeti kaasa armastus ilu ja moe vastu.

Külasta Anne & Stiili blogi, milles hoitakse lugejat kursis ajakirja tegemise
köögipoolega, avaldatakse ajakirjast välja jäänud pilte ja põnevat lisainfot,
küsitakse lugeja arvamust ja viiakse läbi loosimänge. Liitu ajakirjaga ka Facebookis

Anne&Stiil meediakaart
Anne&Stiili meediakaart ENG

Tiina Kruus
peatoimetaja