0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
AJAKIRJADVÕITJADE-AJAKIRJAD

RAAMATUTE KIRJASTAMINE2001. aastal tegevust alustanud raamatute kirjastamise osakond on üks edukamaid käsiraamatute kirjastajaid Eestis. Meie mitmekülgsest käsiraamatute valikust leiab head lugemist ja nõuandeid laste kasvatamiseks, peresuhete alal, tervislike eluviiside järgimiseks, aiapidamiseks, koduhoolduseks, söögitegemiseks ja paljuks muuks.

2011. aastal 10. sünnipäeva tähistanud menukas kokaraamatute sari “100 Rooga” on olnud üliedukas: mitmed sarja raamatud on pälvinud parima kokaraamatu ja aasta kaunima raamatu tiitli; neid on tunnustanud rahvusvaheline kokaraamatute organisatsioon “Gourmand International”; sarja enam kui 130 eri nimetust on müüdud kokku üle 600 000 eksemplari.

Juba aastaid on oma järjepidevuse ja praktilisusega rohenäppe rõõmustanud tuntud aiaraamatute sarjad “100 Taime” ja “Aia Ehe”.

Noored pered tunnevad hästi Pere ja Kodu kaubamärgi all ilmunud psühholoogia ja pedagoogika alaseid nõuanderaamatuid. Parema enesetunde otsijad aga on abi saanud Tervis Plussiga koostöös avaldatud terviseraamatutest.

Kümne tegutsemisaasta jooksul oleme edukalt avaldanud ka ilu- ja lastekirjandust, mainimisväärse menuga on ostetud elulooraamatuid. Nii on näiteks Margit Kilumetsa kirjutatud „Ita Ever. Elu suuruses“ oma 35 000 tiraažiga uuema aja Eestis enimmüüdud biograafia.

Lasteraamatute hulgast võib muu hulgas leida laste teadusraamatuid, harivaid ja lõbusaid loomamõistatuste ja vanasõnade raamatuid kui ka väikeseid lugejaid rõõmustavaid rohkete piltide, lihtsa jutu ja selge sõnumiga raamatukesi. Lisaks veel toredaid lauamänge nii väikestele kui suurtele.


Ajakirjade Kirjastuse raamatuosakond
Niine11, 10414 Tallinn
tel 666 2118  
faks 666 2557
e-mail raamat@kirjastus.ee