0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
AJAKIRJADVÕITJADE-AJAKIRJAD

KORPORATIIVKIRJASTAMINE

Sinu vajadus, meie teostus

Oled õiges kohas! Ajakirjade Kirjastuse eriprojektide osakond loob kvaliteetset ja tulemuslikku sisu ning nägu – kliendiajakirju, katalooge, raamatuid ja veebilahendusi.

Pakume kvaliteetset korporatiivtrükiste kirjastamise teenust - kliendiajakirju paberil ning veebis, tootekatalooge, aastaraamatuid, erinevaid kampaaniatrükiseid, kinkeraamatuid ja paljusid teisi erilahendusi.

Lisaks kirjastamisele pakume ka nutikaid veebilahendusi ja lennukaid ristmeedia võimalusi koostöös Ajakirjade Kirjastuse perioodikaväljaannete ja veebiportaalidega.

Valik meie teenuseid:

• Kliendiajakirjade ning -raamatute ja muude trükiste kontseptsioonide väljatöötamine.
• Sisu loomine: tekstide kirjutamine ja toimetamine, fotograafide teenused, tõlkimine, keelekorrektuur, disain ja küljendus.
• Trükk: trükiettevalmistus, trükitööd.
• Kojukanne ja otsepostitus.
• Nutikad digi- ja ristmeedialahendused.
• Projektijuhtimine.

Kliendiajakirjad ja muud trükised

Pakume kõiki kliendiajakirjade ja –trükistega seotud teenuseid nii täislahendusena – kontseptsiooni väljatöötamisest sisu loomise, trüki ja kojukandeni – kui ka eraldiseisvate kujundus-, toimetamis- või trükiteenustena.
Teame Eestis ajakirjadest rohkem kui keegi teine – teisiti ei saakski Ajakirjade Kirjastus olla ajakirjade kirjastamise turuliider.
Meil töötavad või on meie projektidesse kaasatud enam kui kümne aasta pikkuse ajakirjanduskogemusega tegijad – erinevate edukate ajakirjade peatoimetajad, mitmekülgsed ajakirjanikud, professionaalsed fotograafid ja vilunud kujundajad.

Korraldame üritusi:

Ettevõtete kliendipäevi, kokakursuseid, galasid, pakkudes üritusturunduslikku väljundit jõudes läbi meie ajakirja brändide eesmärgistatud sihtrühmani.

Raamat – alati soliidne lahendus

Raamatute kirjastamine on ajakirjade kõrval alati olnud Ajakirjade Kirjastuse üks põhitegevusi. Üle 10 aasta pikkune kogemus Eesti raamatuturul ning kogemus kõige erinevamate raamatute kirjastamisel võimaldab meil erilahendusena teostada ka ettevõtete ning organisatsioonide aasta- kinke- ja muid raamatuid. 
Millel põhineb meie tulemuslikkus?
 

Oleme tegutsenud selles valdkonnas alates 2001. aastast ning saanud kogenuimaks, suurimaks ja professionaalseimaks klienditrükiste kirjastajaks Eestis.

Meie põhiväärtus on meie inimesed ja inimeste kogemused.

Ajakirjade Kirjastuse eriprojektide tiim koosneb kogenud toimetajatest, ajakirjanikest, fotograafidest, kujundajatest ja projektijuhtidest.
 

Jaanika Kivvit
Eriprojektide müügijuht

Tel 666 2673
Mob (+372) 5397 4816
E-post jaanika.kivvit@kirjastus.ee