0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
AJAKIRJADVÕITJADE-AJAKIRJAD

KLIENDITEENINDUS


Ajakirjade tellimine
 
Tel +372 666 2233
E-post  tellimine@kirjastus.ee

Raamatute tellimine
 
Tel +372 666 2233,
Tel +372 666 2434
E-post  tellimine@kirjastus.ee


Ajakirjade ja raamatute tellimine välismaale
 
KE Ajakirjanduse OÜ
Tel +372 641 1753
E-post info@ke.ee www.ke.eeKUI SUL ON ABI VAJA

Vaata kindlasti KKK. Kui Sa ei saa vastust oma küsimustele, helista või kirjuta meile.
Raamat24 lehelt on võimalik tellida nii raamatuid, e-raamatuid kui ka ajakirju.
Valige välja omale sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Et kliendil oleks mugav meie lehelt oste sooritada, on kõikide toodete jaoks üks ja seesama ostukorv.
Rohkem infot siit.
Raamat24.ee veebipoest tellitud kaubad jõuavad sinuni SmartPosti, Eesti Posti või kullerteenuse abil.
Täpsem info hindade ja kohaletoimetamise aja kohta siit.
Veebipoest e-raamatu tellimiseks valige soovitud tooted, lisage saaja meiliaadress ning tasuge internetipangas. Märgitud e-mailile saadetakse tellimuse kinnitus ja e-raamatute allalaadimislingid.
Täpsem info siit.
Kuukirja alates järgmisest kuust, kui tasusid tellimuse eest enne 10. kuupäeva. Nädalakiri jõuab postkasti hiljemalt kahe nädala jooksul pärast tellimuse eest tasumist.
E-arve püsimaksekorralduse puhul kehtib sama ajaline skeem. Kui vormistasid lepingu enne 10. kuupäeva, jõuab ajakiri postkasti järgmisel kuul. Nädalakirjad hakkavad koju tulema kahe nädala jooksul pärast lepingu sõlmimist. Esimesel kuul debiteeritakse kontolt kahe kuu raha, üks summa jooksva kuu eest ja teine ettemaksuna järgmise kuu eest. Nädalakirjade puhul võidakse debiteerida korraga ka kolme kuu raha, kui tellimus jõustus ja esimesed ajakirjad tulid eelmisel kuul. Esimene raha läheb maha käesoleval kuul ja ettemaksuna võetakse järgmise kuu summa.
Helista numbril 666 2233 (tööpäevadel kella 8–17) või kirjuta aadressil tellimine@kirjastus.ee. Lisa kirjale kindlasti ka oma nimi, aadress ja telefoninumber. Otsime probleemile lahenduse ja vastame esimesel võimalusel, hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.
Aadressi muutumise korral teata sellest palun telefonil 666 2233 või e-posti aadressil tellimine@kirjastus.ee. Ümberadresseerimine jõustub hiljemalt 10 tööpäeva jooksul pärast vastava teate saabumist meie klienditeenindusse. Vormistades ümberadresseerimise enne 15. kuupäeva, jõuab ajakiri postkasti uuel aadressil alates järgmisest kuust, peale 15. kuupäeva alates ülejärgmisest kuust.
E-arve püsimaksekorralduslepingut saate sõlmida internetipangas või pangakontoris.
Kõige lihtsam viis on leping lõpetada internetipangas. Lepingut saab lõpetada ka pangakontoris või saates vastava kirjaliku avalduse klienditeenindusele (aadressile Niine 11, 104141 Tallinn), helistades telefonil 666 2233 või kirjutades tellimine@kirjastus.ee.
KONTAKTVORM
Nimi
Teie e-post
või telefon
Küsimus
captcha
Kirjuta kõrvalolev tähe ja
numbri kombinatsioon siia:
9 KUUD (2016, MÄRTS)

9 KUUD (2016, MÄRTS)

Kaanehind

4.

49