0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
AJAKIRJADVÕITJADE-AJAKIRJAD

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSAN

NISSANKampaania reeglid

Kinnitatud AS Ajakirjade Kirjastuse juhatuse otsusega 20.02.2017

1. AS Ajakirjade Kirjastus, Niine 11, 10414 Tallinn, reg nr 10678996, korraldab perioodil
01.03.2017–15.01.2018 tellimiskampaania “Telli ajakiri ja sõida Micraga” auhinnaloosi (edaspidi kampaania).

2. Kampaania auhinnaks on sõiduauto Sõiduauto Nissan Micra 1.0L 5-MT varustustasemega Acenta. Sõiduautole lisaks saab kaasa talverehvide komplekti, salongimatid, liiklusohutuspakett ja registreerimine kliendi nimele Autoregistrikeskuses. Auhinna koguväärtus on 15 350 eurot.

3. Kampaanias osalemiseks peab osavõtjal perioodil 01.03.2017-15.01.2018 olema olnud vähemalt 3-kuuline kehtiv kuukirja, nädalakirja või kvartalikirja tellimus Ajakirjade Kirjastusest. Kampaanias osalevad ka püsitellimused.

4. Kampaaniast võtavad osa kõik füüsilisest isikust tellijad, kes vastavad kampaania reeglites toodud tingimustele, välja arvatud  korraldamisega seotud ettevõtete AS Ajakirjade Kirjastus, Fakto Auto AS, Nissan Nordic Europe OY ja OMD Estonia OÜ töötajad.

5. Võitja loositakse juhuvaliku alusel kõikide kampaanias osalevate Ajakirjade Kirjastuse perioodiliste väljaannete tellijate seast. Võitja loositakse välja elektroonilise tellimisprogrammi abil, mille korrektsust jälgib komisjon koosseisus AS-i Ajakirjade Kirjastus juhatuse esimees, finantsjuht ja turundus- ja levidirektor. Loosimine toimub AS-i Ajakirjade Kirjatus asukohas, Tallinnas, Niine 11.

6. Ajakirjade Kirjastus võtab võitjaga personaalselt ühendust telefoni teel. Juhul, kui auhinna  võitjaga ei saada pärast võitja väljaselgitamist 3 päeva jooksul telefoni teel ühendust, on korraldajal õigus loosida välja uus võitja. 

7. Auhinna loosimine toimub 18.01.2018, lõplik võitja väljakuulutamine toimub hiljemalt 25.01.2018.

8. Auhind antakse võitjale üle Fakto Auto AS-is, aadressil Tallinn, Osmussaare tänav 10 alates 26.01.2018.

9. Auhinna kättesaamisel tuleb esitada kehtiv isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart) ja juhtimisõigust tõendav dokument. Kui auhinna võitja ei oma kehtivat juhtimisõigust, siis on võitjal õigus kirjaliku avalduse alusel volitada auhinda kätte saama kolmas isik, kes omab kehtivat juhiluba.

10. Kampaania auhinna vastuvõtmist loetakse ühtlasi ka võitjapoolse loa andmisena Korraldajale ja Kampaaniapartnerile kasutada võitja nime ja pilti meedias, reklaamides, kampaaniates jms üritustel avalikustamiseks ilma võitjale selle eest täiendavat tasu maksmata ja eraldi kokkulepet sõlmimata ühe aasta jooksul peale auhinna kättesaamist.

11. Kampaania auhinna maksumust ei hüvitata võitjatele rahas, ühtlasi ei ole võitjal õigus nõuda kampaania auhinna asendamist teist liiki auhinnaga. Korraldajal on õigus vajadusel asendada väljakuulutatud auhind teise samaväärse auhinnaga.

12. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

13. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele.

14. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult kampaania  korraldaja asukohta aadressil AS Ajakirjade Kirjastus, Niine 11, 10414 Tallinn, märksõnaga “Kampaania” hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale loositulemuste avalikustamist. Kampaania korraldaja lahendab saabunud pretensioonid seitsme tööpäeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

15. Kampaania lisainfot saab küsida telefonil 666 2600 või tutvuda infoga aadressil www.ajakirjad24.ee/nissan