Tagasi

Kuidas „hea Rootsi aeg” tõi esimest

korda siia pärisorjuse?

Telli ajakiri Ajalugu ja saa teada!

 

Hind 5 kuud vaid 14.90 €

Hinnavõit koos kingitusega 67%

Kõik tellijad saavad kingituseks Jason Websteri ülipõneva teose „Spioon 29 nimega“ (306 lk). Raamatu väärtus 21.44 eurot.

Raamatu saab kätte Ajakirjade Kirjastuse kontorist Tallinnas, Niine tn. 11, 5. korruselt E-R kell 9-17 alates 03.07.2017. Soovi korral saadame kingituse ka Itella Smartpost'i automaati iga kuu lõpus (lisandub kulu 3.20€ paki kätte saamisel) - palume valiku teha tellimust vormistades. 

Kampaania kestab kuni 31.08.2017

Jason Webster

Spioon 29 nimega“ on kaasahaarav lugu Juan Pujolist, II maailmasõja erakordseimast topeltagendist, keda on pärjatud nii Saksamaa Raudristi kui ka Briti Impeeriumi ordeniga.

Jason Webster, kes tunneb Hispaaniat põhjalikult, avab uuel viisil tolle karakteri olemuse, kellest on kirjutanud teisedki sõjaajaloolased, nagu Ben Macintyre. Webster heidab valgust Pujoli karismaatilisele iseloomule ja vürtsitab tema kummalist kelmiromaani meenutavat elulugu kirjeldustega Bletchley dekodeerimisoperatsioonist ja MI5 telgitagustest, näidates ühtlasi, kuidas agendi fantaasiast sündinu mõjutas paljude briti ja saksa sõdurite elusaatust. Põhjalikul uurimistööl põhinev, kuid ilukirjanduslikult värvikalt kirja pandud „Spioon 29 nimega“ avab tegelikkuse, mis on väljamõeldisest palju kummalisem, ning toob lugejani lähiajaloo ühe olulisema ja dramaatilisema sündmusteahela.

 

AJALUGU