0 eset ostukorvis summa kokku 0.00
AJAKIRJADVÕITJADE-AJAKIRJAD

AJALUGU

Sulge
Telli sisukaim ajalooajakiri! Ajalugu on uus ja haarav kogu perele mõeldud ajalooajakiri. Ajalugu kirjutab inimestest ja sündmustest, mis kujundasid inimkonna arengulugu ning muutsid maailma. Lisaks haaravalt jutustatud lugudele leiad ajakirjast fantastilised illustratsioonid, fotod ja infograafikud ning ajalooliste sündmuste tunnistajate ütlused. Igal kuul toome lugejateni terve rea põnevaid lugusid, mis avavad ajalooliste tähtsündmuste tagamaid, lasevad heita pilku valitsejate ja vallutajate, sangarite ja kaabakate mõttemaailma ning viivad meid põnevatele avastusretkedel kohtadesse ja ajastutesse, milledest me seni midagi ei teadnud. Ajalugu ilmub kord kuus ja selles on vähemalt 100 lk harivat meelelahutust. Ajalugu - kunagi varem pole ajaloo avastamine nii põnev olnud!

Liitu ajakirja Ajalugu Facebooki lehega SIIN!

Ajakirja Ajalugu peatoimetaja: Erik Aru (erik.aru@kirjastus.ee)
Ilmub Kord kuus
Kaanehind

4.

49


KAMPAANIA: AJALOO KEVADKAMPAANIA

Kampaania kehtib 16.02.2017 kuni 30.04.2017.

Telli sisukaim ajalooajakiri. Aastase tellimuse vormistajad saavad kingituseks Harri Kingo ülipõneva teose "24 tarka. Suurmehed, kes muutsid maailma" (200 lk). Raamatu väärtus on 20 eurot.
Vaata kampaaniat SIIT

Selles raamatus on 24 suure mehe lood ja mõtted. Nad on mõjutanud maailma ja seeläbi igaüht meist. Me teame neid nimesid, aga ei tea või ei mäleta sageli, kes nad olid, mida nad mõtlesid ja mida ütlesid. „24 tarka” aitab seda meenutada ja teada saada. Ja nii ehk mõista ennastki. Sest oleme ju meie need, kes me nende pärandit endas kanname. Nende lood nii või teisiti meie kõigi üks lugu.
KAMPAANIA TELLIMUS
Telli Ajalugu
Kampaania tellimus Hind poes Kampaania hind Sinu võit
Vali sobiv kampaania tellimus ja vajuta nuppu Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi

KAMPAANIA: NISSAN

Kampaania kehtib 20.03.2017 kuni 15.01.2018.

KAMPAANIA TELLIMUS
Telli Ajalugu
Kampaania tellimus Hind poes Kampaania hind Sinu võit
Vali sobiv kampaania tellimus ja vajuta nuppu Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi

Tellimisinfo

  • Täna tellides ja makstes algab tellimisperiood juunis 2017.
  • E-arve püsimaksekorralduse puhul on tellimisperiood tähtajatu, püsimaksekorraldust saab lõpetada pangas.

TEISED SOODSAD PAKKUMISED

Beebi (mai 2017)

BEEBI (MAI 2017)

Pere ja Kodu ajakirja lisaväljaanne Beebi. Noore pere praktiline ajakiri.  Kirjutame beebiteemadel, mis puudutavad kõiki...

Vaata lisaks ja telli >
Kodukiri

KODUKIRI

Telli Kodukiri postkasti! Kodukiri on koduteemaline ajakiri, mille esimene number ilmus 1992. aasta sügisel. Kodukiri innustab...

Vaata lisaks ja telli >